ATAVİSTA MİMARLIK
Nazım Çuhalı

1946 yılında Kars’ta dünyaya gelen şirketimizin kurucusu babamız, ulu çınarımız Nazım ÇUHALI’nın 1980 yılında İstanbul Bahçelievler’de müteahhitlik serüveni başlamıştır. Beylikdüzü’nde birçok konut projesine imza atmıştır. Oğulları Özgür Tonguç ÇUHALI VE Dr. Bülent Deniz ÇUHALI olarak kendisinin gösterdiği yolda nitelikli yaşam alanları üreterek istihdam yaratmak temel hedefimizdir. Bizlere ve şirketimize verdiği emeği çok büyük olan babamızın gösterdiği yolda onun ilkeleri ile çalışma hayatımız devam edecektir.

Saygı ve minnetle…

6 Haziran 1973’ye Kars’ta doğdu. 

İlk ve ortaöğretimini İstanbul’da tamamladı. 1991’de Nişantaşı Anadolu Lisesi’nden, 1996 yılında İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden mezun olmuştur. Aynı üniversitede, İletişim Fakültesi’nde, Halkla İlişkiler dalındaki masterını “Leasing Sektöründe Halka İlişkiler Uygulamaları” isimli teziyle tamamlamıştır.

1996-2002 yılları arasında bankacılık ve leasing sektöründe yönetici olarak çalıştı. 

2004 yılında Ukrayna’da kurduğu şirkette genel müdür ünvanıyla profesyonel düzeyde uluslararası ticaret kariyerine başladı. Ukrayna, Rusya ve Polonya başta olmak üzere Doğu Avrupa’da satış stratejileri belirlenip yönetilmesi üzerinde çalıştı. Kuzey Afrika, Avrupa ve Amerika’da çok sayıda ticaret fuarı ve iş seyahatlerine katıldı. 

Multidisipliner işadamlığı vizyonunun getirilerine olan inancı doğrultusunda, halen, Ukrayna’da kurucusu olduğu şirkette, tekstil sektöründe Türk ve İspanyol şirketlerinin distribütörlüğünü  yapmakta, yanısıra, 2020 yılında Kiev merkezli olarak kurduğu şirket, sağlık turizmi konusunda hizmet vermektedir.

Türkiye’de ise, 2015 yılından bu yana, kurucu ortağı olarak yöneticiliğini sürdürdüğü, Atamert Müteahhitlik İnş. San ve Tic. Ltd. Şti bünyesinde, ağrırlıklı olarak, İstanbul, Marmaris ve Bodrum’da müteahhitlik faaliyetini, çok sayıda seçkin proje üretmek suretiyle devam ettirmektedir.

 Türk-Ukrayna İş adamları Derneği Yöneticiliği, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu, Ukrayna ve Küba iş Konseyleri Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. İngilizce, Rusça ve İspanyolca bilen Özgür Tonguç Çuhalı, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Özgür Tonguç ÇUHALI

1976 yılında Kars’ta dünyaya gelen Dr. B.Deniz Çuhalı ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Nişantaşı Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra 1995 yılında İstanbul Tıp Fakültesinde tıp eğitimine başladı. 2001 yılında fakülteden mezun olarak aynı yıl Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Kliniğinde ihtisas eğitimine başladı.

2005 yılında Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi uzmanı olarak göreve başlayan Çuhalı 2005-2007 yılları arasında Midyat Devlet Hastesinde mecburi hizmetini tamamlayarak devlet memuriyetinden ayrılmış ve çalışma arkadaşları ile Ataköy KBB Dal Merkezini kurmuştur.

Bu süreçte çok sayıda uzmanlık sonrası yurtiçi ve yurdışı eğitim programına katılarak çeşitli dergilerde makaleleri yayınlanan Deniz Çuhalı 2008 yılından itibaren Özel Beylikdüzü Kolan Hastanesinde görevini sürdürmektedir.

Evli ve iki çocuk babası olan Çuhalı halen Türk Tabipler Birliği, Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Derneği, Beşiktaş Jimnastik Kulübü, İstanbul Kulak Burun Boğaz Uzmanları Derneği,Fasiyal Plastik derneği gibi birçok meslek kuruluş ve STK’de üye olarak görevini sürdürmektedir.

Bülent Deniz ÇUHALI